1001 Gedichten

1001 gedichten

Zet ook uw gedichten op 1001Gedichten.nl

Heeft u nog geen account? Meld u gratis aan!

Vragen over de site: Prijzen gedichtenwedstrijd

datum 04-12-12 19:22
reactie 16
pedestrian
avatar Berichten: 1
Ik vind het ook een zeer mooi initiatief. Zo worden we gestimuleerd om ons leven op papier te zetten wat zowel goed is voor onszelf als voor anderen. De site zal groeien en ook de motivatie op te dichten.

Ik ben al blij dat 'iemand' heeft stilgestaan bij mijn gedicht om het te begrijpen en dat is ook de reden dat ik bij de 40 kandidaten zit. Ik ben hier al heel blij mee en ik hoef echt niet te winnen. Meedoen is belangrijker! De prijzen vind ik trouwens goed gekozen en ik zou zeker niets anders kiezen.
datum 04-12-12 21:56
reactie 17
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 49
Helemaal mee eens. De eer om bij de laatste 40 (41) te zitten, is al een prijs op zich. Iedereen die zijn of haar gedicht misschien afgedrukt mag gaan zien in de te verschijnen bundel is een winnaar toch? Complimenten aan de mensen die deze website mogelijk maken.
datum 06-12-12 17:13
reactie 18
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 6
Wanneer worden de winaars bekend gemaakt?
datum 06-12-12 18:44
reactie 19
lutwine
avatar Berichten: 33
ik ben zo content, mijn gedicht kwam op tv naar aanleiding van de agressie tegen de scheidsrechters, als dat geen erkenning is
datum 06-12-12 23:27
reactie 20
Autisme
avatar Berichten: 221
Dat is idd een hele mooie herkening...maar ook volkomen verdiend!! Grtjs Vicky
Naar boven

Reageren op: Prijzen gedichtenwedstrijd

Reageren is alleen mogelijk als u ingelogd bent, klik hier om in te loggen. Heeft u nog geen account? Klik dan hier om u te registreren.