1001 Gedichten

1001 gedichten

Zet ook uw gedichten op 1001Gedichten.nl

Heeft u nog geen account? Meld u gratis aan!

Gedichten check: Zelfbeeld

datum 26-06-10 15:17
startpost
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Ik sta zo nu en dan met beide benen op de stenen
straat wankelend beneden
tussen klinkers door, elke bladzij ademt mij, ik zwerf
en zal gebundeld, maar in geen geval gebonden zijn.

Je kunt de schoenen vinden die ik heb gedragen,
maar niet de voeten met de blaren, ik heb ze
nooit gepast. Je zult niet vinden wie ik was,
geen mens is ooit zo goedlachs geweest.

Je weet enkel in welke steden ik woonde, niet
over welke wensen ik droomde, je zult
het kussen vinden waarop ik sliep maar
tranen zie je niet. Zoek daarom mij in verhalen
regels die ik voor je achterliet



daar ben ik een feit.
datum 28-06-10 16:43
reactie 1
reneeeetje-1995
avatar Berichten: 991
Ik probeer iedere keer hier iets nuttigs neer te zetten, zoals jij ook altijd bij mij doet. Maar ik vind het gewoon iedere keer weer zó mooi! Ik vind dat je altijd van die knappe dingen weet te verzinnen zoals bv;

ik zwerf
en zal gebundeld, maar in geen geval gebonden zijn


Echt, hoe verzin je het?
De rijm tussendoor vind ik ook heel knap gedaan, en ja.. dit was dan mijn o-zo-nuttige reactie .
datum 03-07-10 18:20
reactie 2
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Binnenrijm blijft een kunst opzich, en daar moet ik nog heel veel op oefenen! ;(
Maar goed, je bent nooit uitgeleerd en er is niets mooiers dan jezelf verbeteren, zegt mijn vader altijd.

Dankjewel voor je lieve reactie, Rene!
datum 07-07-10 15:28
reactie 3
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 99
en gij vind dat u binnenrijm klopt
kijk maar eens tegoei ik ben al 2 jaar
dichter en gij gaat mij leren binnenrijmen
datum 07-07-10 15:51
reactie 4
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Zozo, is gij misschien een beetje gepikeerd doordat gij niet alleen maar positieve reacties krijgt? Jammer zeg.
Gij moet niet boos gaan doen en stoer gaan praten want ik ben 'al' 4 jaar dichter, poeh poeh, bijna 's werelds! Gij moet nog heel veel oefenen op binnenrijm en dat weet gij dondersgoed. Ha.
datum 07-07-10 16:38
reactie 5
Ichigo
avatar Berichten: 349
Ik zou moeite moeten doen om hier geen reactie op te geven en aangezien ik lui ben wil ik mezelf die moeite besparen, dus geef ik een reactie, zowel op het gedicht, als op de twee bovenstaande reacties.
Reactie op het gedicht: Mooi, mooi, zoals meestal. Ik kan helaas moeilijk aangeven waarom ik het mooi vind, zoals gewoonlijk. Waarom ik dat moeilijk kan aangeven weet ik ook niet, zoals altijd.
Reactie op de 2 bovenstaande reacties: Waarom spreek je met 'gij', evangelos? Ik krijg bijna de neiging ook met 'gij' te typen. Verder mis ik een 'w' na de 'u' in de bovenste regel van jouw reactie (ik heb het nog steeds tegen evangelos). En om de reactie van Roos kan ik niet meer dan lachen. Ik weet niet wat je er zelf van vindt, maar ik vind het te droog voor woorden.

Grtz, Ichigo
datum 07-07-10 17:51
reactie 6
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Haha, dankjewel Ichigo.

Weetje wat het is, een of ander poepdrolletje probeert mij even de mond te snoeren omdat ik niet geheel positief was. Nou, weet je wat het is, als je hier een gedicht plaatst moet je ook maar tegen negatieve kritieken kunnen, hoor! En dat kan ik zelf ook best, alleen was de reactie van Evangelos geheel nietszeggend dus tsja. En als hij al twee jaar dichter is, weet hij vast ook wel meer van binnenrijm/metrum/rijmschema's/opmaak whatever. Achja, kinders hé, wat moet je ermee.
datum 07-07-10 19:02
reactie 7
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 99
als gij mijn gedichten niet mooi vind kan ik er niks aan doen misschien zijn ze niet mooi voor u
maar meschien wel voor anderen
datum 07-07-10 19:12
reactie 8
fromtheheart
avatar Berichten: 146
halloooooo is dit nu een gedichtensite of een concurrentiesite?? oeps sorry als ik het verkeerd gespeld heb... Moet dit nou allemaal? Laat iedereen toch gewoon..
datum 07-07-10 19:39
reactie 9
reneeeetje-1995
avatar Berichten: 991
Jezus mensen, het forum is bedoeld om de mening van anderen over je gedicht te horen, en ja dat hoeft niet altijd positief te zijn! Als je niet tegen kritiek kan zet 't gedicht dan gewoon niet op 't forum!
datum 07-07-10 19:47
reactie 10
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Héhéhé, word ik nou verkeerd begrepen? Nu word ik even in de schoenen van de boosdoener geschoven.
datum 07-07-10 20:00
reactie 11
fromtheheart
avatar Berichten: 146
Tuurlijk mag iemand zijn mening geven en tuurlijk moet je er tegen kunnen, wanneer je een gedicht plaatst om er reacties op te krijgen. Het gaat mij meer om de manier waarop.. En ik spreek hier niemand persoonlijk aan..
datum 07-07-10 21:33
reactie 12
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Hé, ik was best vriendelijk.
datum 07-07-10 21:41
reactie 13
fromtheheart
avatar Berichten: 146
haha roos toch Jij bent idd droog lol. Zullen we allemaal weer gewoon vriendjes zijn? Hier herinner je dit gedicht nog? Dat schreef ik vorig jaar voor sommige meiden hier die het moeilijk hadden:

Zonder een woord

Hoe vertel je iemand
bij wie het licht is verdwenen uit zijn ogen
bij wie het hart zo koud geworden is als ijs
wie zich door het leven voelt bedrogen
of wie alleen blij is wanneer het regent
zodat je haar gezicht niet ziet wat door tranen is omlijst.

Hoe vertel je dan iemand
dat het leven zin heeft?

Je vertel niets,
want woorden dringen niet door.
Maar je omarmt haar met al je liefde
toont haar je luisterend oor.
Je bent er voor haar
al is het diep in de nacht.
En misschien
leent ze wat van jouw kracht
en gaat ze ervoor.

L.O.V.E
datum 08-07-10 18:46
reactie 14
Verwijderde gebruiker
avatar Berichten: 904
Ik ben niet droog, ik zeg gewoon altijd wat ik vind!

En dat gedicht ken ik nog ja! Blijft mooi
datum 08-07-10 19:21
reactie 15
fromtheheart
avatar Berichten: 146
Dat moet je zeker blijven doen! En toch ben je droog Was grappig bedoeld meid
Naar boven

Reageren op: Zelfbeeld

Reageren is alleen mogelijk als u ingelogd bent, klik hier om in te loggen. Heeft u nog geen account? Klik dan hier om u te registreren.