1001 Gedichten

1001 gedichten

Zet ook uw gedichten op 1001Gedichten.nl

Heeft u nog geen account? Meld u gratis aan!

vorige gedicht

ik mis je steeds meer en meer

ik weet nog goed de tijd dat we samen gingen chillen ergens rustig zitten praten over mensen en dingen, ik mis het best wel weetje dat.
ik kon alles bij je kwijt Mn diepste geheimen want ik weet ik kreeg geen spijt, alles heb je bij je gehouden tot in je diepste vertrouwen.
we praatte veel op MSN buiten en na school.
ik voelde me vrolijk en ging heel blij naar school want als ik ruzie had hoefde ik niet bang te zijn je kwam voor me op! ik ging heel erg veel met je om. Ik kon je echt goed vertrouwen dat kan ik nu nog steeds.
je kwam voor me op als een grote zus je deelde dingen met me alsof ik je familie was
ik zal je nu niet meer vaak zien maar als er wat is zal je bij me kunnen komen en ik zal je helpen en ik zal met je praten zodat je weet dat ik om je geef, nu dat we ouder worden en elkaar minder zien zal ik voor mezelf moeten gaan zorgen zelf keuzes leren maken waar jij me altijd bij hielp maar toch wil ik je voor alles bedanken want je hebt me veel liefde gegeven in de tijden waarvan het even niet meer ging.
ik mis je!!

vorige gedicht
Toevoegen aan favorieten

Ingezonden door

Geplaatst op

Over dit gedicht

een gedicht over vriendinnen!

Geef uw waardering

Op basis van 4 stemmen krijgt dit gedicht 3 van de 5 sterren.

Tags

Mis

Reacties op ‘ik mis je steeds meer en meer’

  • mooi gedicht!! ik heb gestuurd naar vriendin van me die ik nooit meer zie... ik mis haar, dit is precies hoe ik me voel!

    Noes - 13-02-2011 om 19:12

Reageren

We gebruiken uw gegevens alleen om te reageren op uw bericht. Meer info leest u in onze Privacy & Cookie Policy.

Wilt u direct kunnen reageren zonder elke keer naam en e-mailadres in te voeren? Meld u hier aan voor een account!